~ CS.BLACK-ZONE.BATTLE.RO ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

cerere admin

3 participanți

In jos

cerere admin Empty cerere admin

Mesaj  Syker Lun Iun 15, 2009 3:03 pm

Nick: Syker
Ani: 12 si jumate
Motiv: am mai fost admin pe acest svr si a fost super cand eram ptr ca aveam grija de svr cum ar fi am facut poze la cativa jucatori ptr ca avea wall Very Happy si a fost super si as face multe pe forumu acesta ptr a avea admin
Sunt de acord cu REGULILE !!!!!

Syker

Mesaje : 30
Data de înscriere : 13/06/2009

Sus In jos

cerere admin Empty Re: cerere admin

Mesaj  AdY Lun Iun 15, 2009 4:19 pm

Ma Syker stiu ca ai mai avut admin pe server dar te cam dezavantajeaza varsta asta Neutral . Revino peste vreo luna asa sau mai mult poate cu o alta cerere.Oricum vezi ce zic si ceilalti admini,poate ei vor sati dea admin.Bafta tuturora

AdY

Mesaje : 18
Data de înscriere : 13/06/2009

Sus In jos

cerere admin Empty Re: cerere admin

Mesaj  Gilbert Lun Iun 15, 2009 6:17 pm

Syker Cu adminul nu e de joaca , a fi admin trebuie sa iti asumi anumite responsabilitatzi si riscuri si mai ales daca tot vorbeam de responsabilitatzi... responsabilitatea care o are adminii mei pe sv este de a supraveghea serverul si playerii .. eu nu iti voi da admin k e misto si super pentru satisfactia ta .... revino cu alt com mai convingator cererea este revocata !! Sad dar iti mai acord o sansa pentru ca ai fost playerul fidel serverului las la aprecierea adminilor si playerilor dupa server ... convinge'i sa lase coment aici si voi lua in considerare Smile

Gilbert

Mesaje : 19
Data de înscriere : 13/06/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

cerere admin Empty Re: cerere admin

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum