~ CS.BLACK-ZONE.BATTLE.RO ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In Caz Ca Nu Ati Vizitat Serverul Nostru

+4
Syker
AdY
je_boss98
Admin
8 participanți

In jos

In Caz Ca Nu Ati Vizitat Serverul Nostru Empty In Caz Ca Nu Ati Vizitat Serverul Nostru

Mesaj  Admin Sam Mai 30, 2009 6:30 am

In Caz Ca Nu Ati Vizitat Serverul Nostru Connect 86.107.184.103:27015 Echipa Impact Zone va Multumeste si va ureaza un joc cat mai placut !! Very Happy


Ultima editare efectuata de catre Admin in Dum Iun 14, 2009 4:05 pm, editata de 4 ori

Admin
Admin

Mesaje : 90
Data de înscriere : 30/05/2009

http://impactzone.vampire-legend.com

Sus In jos

In Caz Ca Nu Ati Vizitat Serverul Nostru Empty e marfa sv

Mesaj  je_boss98 Sam Mai 30, 2009 12:28 pm

lol!

je_boss98

Mesaje : 1
Data de înscriere : 30/05/2009

Sus In jos

In Caz Ca Nu Ati Vizitat Serverul Nostru Empty AdY

Mesaj  AdY Dum Iun 14, 2009 4:08 am

E super tare serverul si fara codatzi Wink incearca.sigur merita

AdY

Mesaje : 18
Data de înscriere : 13/06/2009

Sus In jos

In Caz Ca Nu Ati Vizitat Serverul Nostru Empty Re: In Caz Ca Nu Ati Vizitat Serverul Nostru

Mesaj  Admin Dum Iun 14, 2009 6:16 am

Toti membrii serverului sunt rugati sa se inregistreze p forum pentru a avea acces la toate serviciile noastre ::: cei care sunt detectati cu cod ; aim wall ; si alte hackuri vor fi restrictionati permanent ;; multumesc pentru intelegere si un joc placut !!

Admin
Admin

Mesaje : 90
Data de înscriere : 30/05/2009

http://impactzone.vampire-legend.com

Sus In jos

In Caz Ca Nu Ati Vizitat Serverul Nostru Empty Re: In Caz Ca Nu Ati Vizitat Serverul Nostru

Mesaj  Syker Dum Iun 14, 2009 3:19 pm

Va rog fani svr nostru sa trimita la toti preteni vostrii prin intermediul telefonului mesengerului si alte mijloace de comunicare sv cu ip 86.107.184.103:27015 si poate dak vede administratoru ca ati adus oameni poate va face un cadou Razz ca sa zic asa Very Happy

Syker

Mesaje : 30
Data de înscriere : 13/06/2009

Sus In jos

In Caz Ca Nu Ati Vizitat Serverul Nostru Empty Re: In Caz Ca Nu Ati Vizitat Serverul Nostru

Mesaj  Admin Dum Iun 14, 2009 4:04 pm

Vom face totul ce este necesar pentru ca playerii serverului sa fie cat mai multumitzi de server daca aveti vreo nelamurire/sugestii/etc nu va sfiitzi sa postatzi voi lua in calcul acest lucru multumesc anticipat :*

Admin
Admin

Mesaje : 90
Data de înscriere : 30/05/2009

http://impactzone.vampire-legend.com

Sus In jos

In Caz Ca Nu Ati Vizitat Serverul Nostru Empty Re: In Caz Ca Nu Ati Vizitat Serverul Nostru

Mesaj  ciochi Dum Iun 14, 2009 4:47 pm

este cel mai tare server :X foarte mijtocar :X :X gg adminilor si gg in special administratorul serverului Gilbert ai facut o treaba buna te felicit Very Happy:D:D

ciochi

Mesaje : 1
Data de înscriere : 14/06/2009

Sus In jos

In Caz Ca Nu Ati Vizitat Serverul Nostru Empty Re: In Caz Ca Nu Ati Vizitat Serverul Nostru

Mesaj  Aura Dum Iun 14, 2009 5:08 pm

cred ca e cel mai tare server din Romania avand in vedere sunetele care nu le-am mai auzit pe nici un server sunt ff speciale BUNa treaba !!! si CFG si nu este lag deloc ff frumos buna treaba gilbert si adminilor Mult succes Very Happy

Aura

Mesaje : 1
Data de înscriere : 14/06/2009

Sus In jos

In Caz Ca Nu Ati Vizitat Serverul Nostru Empty Re: In Caz Ca Nu Ati Vizitat Serverul Nostru

Mesaj  carioca Lun Iun 15, 2009 11:22 am

Foarte tare frate, cel mai tare, bravo - ati facut o treaba buna, felicitari! bounce

carioca

Mesaje : 1
Data de înscriere : 15/06/2009

Sus In jos

In Caz Ca Nu Ati Vizitat Serverul Nostru Empty RE:

Mesaj  rMx Mier Iun 17, 2009 3:51 am

Mdeah...ce sv mijto......:>:>

rMx

Mesaje : 22
Data de înscriere : 07/06/2009

Sus In jos

In Caz Ca Nu Ati Vizitat Serverul Nostru Empty Re: In Caz Ca Nu Ati Vizitat Serverul Nostru

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum